VIP Marketing


ČO VŠETKO PONÚKA VIPMARKETING.SK?

Vipmarketing.sk je prvým komplexným marketingom na Slovensku ktorá Vám ponúka možnosť úspešne si prezentovať Vaše služby/produkty pomocou rôznych marketingových služieb pre viac ako 250 000 potencionálnych užívateľov/zákazníkov mesačne. V rámci našich služieb Vám ponúkame: Vlastné užívateľské konto na zaradenie Vášho slovensko-anglického VIP profilu na www.vipmarketing.sk podľa kategórií a miesta pôsobenia; Textovú reklamu; Grafickú prezentáciu; Bannerovú reklamu; Facebook reklamu; Videoprezentáciu a LED reklamu.

Návštevníci a potenciálni zákazníci môžu jednoducho a prehľadne vyhľadávať informácie o Vašich službách/produktov ktoré hľadajú, a v prípade záujmu kontaktovať príslušný subjekt priamo cez portál www.vipmarketing.sk.

 

Vlastné užívateľské konto

Po registrácií na www.vipmarketing.sk budete mať vlastný prístup a ľahko ovládateľné užívateľské konto na zaradenie Vášho VIP profilu podľa kategórií a miesta pôsobenia na stránke vipmarketing.sk. Pomocou vlastného konta Váš slovensko-anglický VIP profil si môžete kedykoľvek aktualizovať alebo požiadať o prednostný výpis Vášho profilu. Váš VIP profil zároveň môže byť aj alternatívou firemnej webstránky v prípade, ak nedisponujete s vlastnou prezentáciou na internete. Zaradením Vášho VIP profilu podľa miesta pôsobenia a do vhodných kategórií oslovíte cielenú skupinu zákazníkov/spotrebiteľov.

 

Textová reklama a Grafická prezentácia

Predstavuje základnú prezentáciu Vášho VIP profilu. Súčasťou textovej reklamy sú základné údaje firmy/subjektu a popis predmetu činnosti v slovenčine a v angličtine. Pomocou textovej reklamy získate vyššiu návštevnosť a sledovanosť na celom internete s najmodernejšími SEO technikami zameranými na optimalizáciu pre Google, Yahoo, Azet a ďalšie vyhľadávače. Grafická prezentácia je zabezpečená formou fotogalérie ktorú si môžete kedykoľvek jednoducho aktualizovať pomocou vlastného užívateľského konta.

 

Bannerová reklama

U nás neplatíte za bannerovú reklamu! Pomocou vlastného užívateľského konta si môžete Vaše bannery kedykoľvek aktualizovať alebo v prípade potreby na základe vašich požiadaviek Vám vytvoríme. Bannerová reklama je prostriedok na dostávanie do povedomia novej značky, alebo firmy/subjektu, prípadne propagáciu nového produktu. Táto forma internetovej reklamy je v súčasnosti najefektívnejšou formou online marketingu, nakoľko bannerovou reklamou získate okamžitú spätnú väzbu od záujemcov.

 

Facebook reklama

Facebook je trend súčasnej doby, používa ho skoro každý Na Slovensku je na Facebooku, ktorý je jednotkou medzi sociálnymi sieťami na Slovensku, už viac ako 2,1 milióna, čo predstavuje viac než 60% z celkovej internetovej populácie. Počet užívateľov však neustále rastie. Facebook reklama je reklama, ktorá môže zvýšiť aj návštevnosť Vašej webstránky. V prípade ak disponujete vlastným Facebook profilom, tak jednoducho pridajte link do Vášho VIP-profilu a získajte reklamu prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

 

Videoprezentácia

Videoprezentácia a internetové video je najmodernejší a zároveň najefektívnejší prostriedok marketingovej komunikácie. Komunikácia prostredníctvom videomarketingu je veľmi efektívny spôsob, ako osloviť potenciálnych užívateľov/zákazníkov a podporiť prezentáciu vašich produktov a služieb. V prípade ak disponujete vlastnou videoprezentáciou, tak jednoducho pridajte link prezentácie do Vášho VIP-profilu a dajte sa o seba vedieť. 

 

Ak chcete získať podrobnejšie informácie o našich službách, alebo máte ďalšie otázky, tak neváhajte a kontaktujte nás na e-mailovom adrese info@vipmarketing.sk, alebo vyplňte náš kontaktný formulár. Team Vipmarketing.sk Vám rád pomôže!


nike blazer michael kors Ray ban nike huarache Adidas Scarpe Abbigliamento Asics nike flyknit scarpe converse Scarpe air jordan scarpe da calcio nike free nike cortez nike roshe air max new balance oakley converse Scarpe Adidas scarpe Nike Scarpe louis vuitton Ray ban adidas Adidas superstar longchamp air max Cinture scarpe Puma Puma Scarpe Scarpe nike air max scarpe asics nike air force Saucony polo camicie Polo Ralph Lauren